Zapraszamy na wyjątkową sesję głębokiej relaksacji i dźwiękoterapii z misami i gongami himalajskimi oraz innymi instrumentami archaicznymi. Tym razem z nowymi instrumentami i nowymi inspiracjami w wykonaniu gościa specjalnego Magdaleny Hermanowicz ze wsparciem Piotra Starskiego 🙂

Magdalena Hermanowicz – doświadczona terapeutka dźwiękiem i tańcem z Lublina, gra na gongach od wielu lat występując w licznych miejscach i przy różnych okazjach w kraju i za granicą www.gongowanie.eu. Ostatnio koncertowała w Nowej Zelandii, więc na pewno podzieli się z nami tamtejszą energią :). Teraz po raz trzeci w Ciechanowie!
Piotr Starski – twórca projektu „Gongs of Peace” oraz nauczyciel jogi w klubie OM Shanti www.omshantiwellness.eu

Dźwięki mis i gongów tybetańskich zapewniają relaks, dobre samopoczucie, lepsze zdrowie. Działają na ciało, duszę i umysł.

Proszę przynieść ze sobą koc do przykrycia, małą poduszkę pod głowę (cienkie materace piankowe są na miejscu, ale dla własnego komfortu można przynieść własny lub ewentualnie dodatkowy koc do położenia na macie).

Forma wymiany energii: opłata 30zł w sekretariacie COEK

Dźwięki mis i gongów himalajskich zapewniają relaks, dobre samopoczucie, lepsze zdrowie. Działają na ciało, duszę i umysł. Pierwotne dźwięki oczyszczają z toksyn, uwalniają od lęków, odstresowywują, zwiększają siły witalne, regenerują komórki, budzą wiarę w siebie, wspomagają proces uczenia, rozbudzają intuicję, wyzwalają twórcze inspiracje, przenoszą w inne, pozytywne światy. Gong wytwarza najsilniej rezonujący dźwięk ze wszystkich dźwięków odkrytych kiedykolwiek przez człowieka. Powstał wiele tysięcy lat temu.

Podczas sesji dźwiękowej gongi i misy emitują wibracje z całego spektrum dźwięków, a harmoniczne tony wprowadzają nasz mózg i całe ciało w stan głębokiego relaksu. Instrumenty te wydają nie tylko dźwięki słyszalne dla naszego ucha, ale również te wyczuwalne tylko przez nasze ciało.

Poddając się fali dźwięku organizm wchodzi w rezonans z dźwiękiem w takim stopniu, że pobudzone zostają zakończenia nerwowe naszych mięśni, stawów, kości i tkanek. Przenikając przez wszystkie organy wewnętrzne ten harmonizujący dźwięk przywraca ich pierwotną równowagę energetyczną. Jego wibracja regeneruje organizm.

Koncertu słuchamy w pozycji leżącej z zamkniętymi oczami na karimacie lub materacu, przed rozstawionymi instrumentami i przez ok. 1 godz. poddajemy się fali dźwięku i wibracji.

PRZECIWWSKAZANIA do uczestnictwa w koncercie:
– osoby z rozrusznikiem serca
– kobiety w ciąży
– osoby chore na epilepsję

event Magda FB czerwiec 23, 2017