Opinie o naszych zajęciach

Jeśli chcesz dodać opinię, skorzystaj z poniższego formularza

Polecam bardzo, uczęszczam na zajęcia jogi i jestem bardzo zadowolona.Podoba mi się sposób prowadzonych zajęć,oraz efekty jakich się po nich doznaje.Zapraszam wszystkich.
Marzena

Bardzo polecam. Uczęszczałam już wcześniej na kurs prowadzony przez Piotra i Agę i było to dla mnie niezwykłe doznanie.W miedzy czasie uczestniczyłam w innym kursie jogi,ale to już nie było to. Dlatego kiedy otrzymałam informację o powstaniu klubu jogi i prowadzonym kursie przez Piotra od razu wiedziałam, że będę w nim uczestniczyła, albowiem robi on to w sposób niezwykły,z ogromnym zaangażowaniem i wielką pasją,uzupełniając o wspaniałą oprawę dźwiękową i wizualną.Wprowadza atmosferę spokoju i wyciszenia przekazując przy tym dużo pozytywnej energii.Tak właśnie się czuję,kiedy wracam po zajęciach do domu.
Ewa

Serdecznie polecam zajęcia jogi z Piotrem. Każde spotkanie to chwila relaksu i odprężenia połączona ze zdobywaniem wiedzy i aktywnością fizyczną. Trochę jak Kinder Niespodzianka – 3w1. Zdecydowanie najprzyjemniejsza forma spędzania wolnego czasu. A dzięki urozmaiceniu zajęć po prostu się nie nudzi. To idealne rozwiązanie dla ludzi zabieganych, których pęd dnia codziennego oddala od tego, co w życiu ważne, czyli jakoś życia. Jeszcze raz polecam!

Ania Kamińska

Przygodę z jogą rozpocząłem wprawdzie dopiero od stycznia tego roku i żałuję bardzo,że nie nie wcześniej ale lepiej późno niż wcale. Zajęcia z Piotrem są dla mnie osobiście bardzo ciekawym i miłym doświadczeniem. Podczas tych zajęć, które są dostosowane dla debiutantów takich jak ja poznałem oraz doświadczyłem jak ćwiczenia jogi pozwalają odzyskać równowagę organizmu, łagodzą stres,wzmacniają mięśnie, poprawiają krążenie a co najważniejsze w mojej opinii uspokajają stan umysłu co w obecnych czasach jest na wagę złota. Zdrowy umysł to zdrowe ciało a wszystko to przekłada się na higienę naszego życia. Aby się rozwijać oraz osiągać w życiu wszystko to co najlepsze uprawiajmy jogę. Gorąco polecam Piotra jako nauczyciela.

Piotr Chodkowski

Zajęcia z jogi prowadzone przez Piotra to niewątpliwie godna polecenia inwestycja w siebie. Coś dla ciała, coś dla ducha. Joga przywraca harmonię, poprawia jakość życia. Polecam wszystkim, którzy chcą zadbać o kręgosłup, swoją kondycję fizyczną oraz naładować baterie pozytywną energią, nastroić się pozytywnie, odmłodzić się. Zajęcia prowadzone są z dużym zaangażowaniem, z pasją, co moim zdaniem wpływa na ich bardzo wysoki poziom. Na ostatnich zajęciach, miałam również okazję uczestniczyć w sesji OM CHANTING – metoda grupowego uzdrawiania. Niesamowite doświadczenie, wspaniałe uczucie, tyle dobrej energii – zdecydowanie polecam.

Dorota Cieślak

Wczorajsze zajęcia jogi w OM SHANTI Joga Klub wprawiły nas w taki pozytywny nastrój, że utrzymuje się on spokojnie do dziś, pomimo wcale nie łatwego dnia:) Kondycja psychiczna i fizyczna też dużo lepsza:) A nade wszystko u każdego z nas wewnętrzne przeświadczenie, wręcz pewność, że to właściwa droga rozwoju:):):)  Dziękujemy:)
Aneta

Wspaniale, że wreszcie w Ciechanowie można poznać i polubić jogę. O jodze słyszałam i czytałam dawno temu. Później miałam okazję ćwiczyć jogę nadawaną w TV CLUB, stricte ćwiczenia asan, dobranych zgodnie ze wskazaniami, np. na radzenie sobie ze stresem, poszczególnym bólem fizycznym kręgosłupa, itp. oraz zestawionych w różne ciągi sekwencyjne. Pomimo, że niezbyt systematycznie ćwiczyłam, po jakimś czasie zauważyłam, że nie mam dolegliwości kręgosłupa, więcej „chce mi się w życiu”. Takie ćwiczenia dają m.in. relaks, giętkość, no i są alternatywą na objadanie się. W 2009 roku uczestniczyłam w bezpłatnym 6-miesięcznym kursie jogi dla dorosłych w Przedszkolu Nr 8 w Ciechanowie, to już była „wyższa półka”. Tu nauczyłam się na żywo, bezpośrednio, co jest bardzo ważne, jak wchodzić precyzyjnie w poszczególne asany, a przede wszystkim, miałam okazję poznać tajniki medytacji oraz teorii, dotyczącej jogi. Bez obaw, warto poznać yogę! Aga i Piotr, prowadzący yogę, wykorzystując zdobytą wiedzę w Indiach i nie tylko, tworzą unikalny klimat i atmosferę; to wspaniali ludzie, dzielący się z innymi, rozsiewający dobrą energię. Chwała im za to.
Krystyna Prokopowicz

Polecam zajęcia z Piotrem 🙂. Joga prowadzona jest na bardzo wysokim poziomie. Zajęcia dają możliwość osiągnięcia wyciszenia oraz dobrego stanu dla ciała i ducha. I jeszcze bardzo ważne dla kobiet – przy systematycznym praktykowaniu joga ujmuje lat. 🙂

Małgorzata Zielonkowska

Uczestniczę w zajęciach z Piotrem – to pasjonat, człowiek który żyje jogą. Wprowadza kursantów  w świat jogi, dba aby nie były to tylko ćwiczenia fizyczne. Brałam też udział w sesji OM – Chanting – bardzo ciekawe doświadczenie, nie zdawałam sobie sprawy z tego, jaką to daje energię !
Polecam – odkąd zaczęłam chodzić na jogę, zniknęły bóle kręgosłupa a pojawiło się dużo więcej uśmiechu.

Joanna

Dodaj opinie