Piotr Starski

Koordynator klubu, nauczyciel OM Shanti Joga, organizator OM Chanting, instruktor Babaji Surya Namaskar i terapeuta dźwiękiem

Swoją przygodę z jogą rozpoczął ponad 20 lat temu w szkołach hatha jogi systemu Iyengara w Polsce. Potem kilkukrotnie odwiedzał Indie i Tajlandię, gdzie ćwiczył jogę w ponad 6 różnego rodzaju szkołach.

Zdobył certyfikaty:
• instruktora jogi wraz z rekomendacją INSTYTUTU MEDYCYNY NATURALNEJ w Kathmandu w Nepalu
• adepta szkoły TRIKA YOGA w Rishikesh w Indiach
• instruktora szkoły AGAMA YOGA w Koh Phangan w Tajlandii po 15-miesięcznej praktyce i egzaminach.

• instruktora Babaji Surya Namaskar w Bhakti Marga w Springen w Niemczech

Brał udział w odosobnieniach medytacyjnych w Tajlandii w Hridaya Yoga School i w klasztorze buddyjskim Doi Suthep w Chiang Mai. Jest też uczniem w pełni urzeczywistnionego mistrza jogi Paramahamsy Sri Swamiego Vishwanandy ze starożytnej linii przekazu Mahavatara Babadżiego i Śri Hari Bhakta Sapradaya, którego misją życiową jest otwieranie ludzkich serc na zdolność do wyrażania bezwarunkowej miłości.

Piotr Starski jest twórcą, koordynatorem i nauczycielem klubu jogi OM Shanti w Ciechanowie, który prowadzi już od prawie 10 lat. Organizuje też regularne sesje jogi dźwięku tzw. „OM-Chanting”, co stanowi międzynarodowy, wolny od opłat projekt przywracania harmonii. Dodatkowo zajmuje się gong yoga nidrą – głęboką relaksacją z wykorzystaniem dźwięku mis i gongów himalajskich wg. metody Dona Conreaux, Petera Hessa i Toma Czartoryskiego oraz od wielu lat pracuje jako nauczyciel języka angielskiego.

Piotr  prowadził zajęcia jogi w Przedszkolu nr 8 w Ciechanowie, Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Ciechanowie, w Zespole Medycznych Szkół Policealnych w Ciechanowie, w Salonie Odnowy Biologicznej „Sunset” w Nasielsku, w Miejskim Centrum Kultury w Płońsku, w Szkole Językowej „English Club” w Płońsku, a obecnie w Ciechanowskim Ośrodku Edukacji Kulturalnej „Studio”.