Stań się częścią natury i poczuj naturalną harmonię!
Zapraszamy serdecznie na zajęcia INTEGRALNEJ HATHA JOGI z elementami nada jogi (jogi dźwięku i rezonansu) dla dorosłych i młodzieży*

Zajęcia prowadzone będą raz w tygodniu po dwie godziny w dwóch różnych lokalizacjach od początku września:
– w środy od 19.00-21.00 w Ciechanowskim Ośrodku Edukacji Kulturalnej „STUDIO” w Ciechanowie, ul. 17 Stycznia 56 A (pierwsze spotkanie 7.09.2016)
– w niedziele od 9.00-11.00 w Miejskim Centrum Kultury w Płońsku, ul. Płocka 50 (pierwsze spotkanie 4.09.2016)

Zajęcia są skierowane zarówno do początkujących jak i do osób, które już ćwiczyły jogę.
Koszt zajęć:
– 40zł przy jednorazowym wejściu (2 godz.)
– lub karnet miesięczny 8h za 120zł (30zł za 2 godz.)
Joga OM SHANTI to niezwykła okazja do zapoznania się z tym wszystkim, co joga może zaoferować.

Zajęcia poprowadzi Piotr Starski – certyfikowany nauczyciel jogi z wiedzą i doświadczeniem wyniesionym z wielu różnych szkół jogi na świecie oraz terapeuta dźwiękiem mis i gongów himalajskich.

Kurs oparty jest o materiały renomowanych szkół międzynarodowych, m. in. Agama Yoga i Hridaya Yoga. Więc nie będzie to tylko zwykła joga fitnesowa, ale i przedstawienie całej gamy możliwości jogi i różnych dyscyplin jogi w połączeniu z terapią dźwiękiem. Joga to nie tylko przyjmowanie różnych pozycji ciała (asan), ale i cała filozofia życia, pozytywne kształtowanie charakteru, praktyka koncentracji, medytacji, techniki oczyszczające, uzdrawiające, energetyzujące, dieta jogiczna, etyka, relaksacja z wykorzystaniem harmonizującego dźwięku.

Dowiedz się, co niezwykłego jest w tej starożytnej nauce, że zainteresował się nią Albert Einstein, Nikola Tesla i wielu innych sławnych ludzi? Dlaczego przetrwała tysiące lat i jest źródłem radości, optymizmu, zdrowia, determinacji, szlachetności, empatii, koncentracji, witalności itp. dla tysięcy ludzi na całym świecie?
Jeden z mistrzów jogi Sri Swami Shivananda, lekarz medycyny akademickiej (1887–1963) powiedział kiedyś:
„Jeśli chcesz być mistrzem swojego przeznaczenia nie pozwól, aby zniechęcenie, smutek i troski wdarły się do Twojego życia. Czerp odwagę i duchową siłę z wewnątrz. Istnieje ogromny, niewyczerpujący się zasób mocy i wiedzy wewnątrz Ciebie. Naucz się czerpać z tego źródła”

*od 15 lat wzwyż za zgodą rodziców