STAŃ SIĘ CZĘŚCIĄ NATURY I POCZUJ NATURALNĄ HARMONIĘ!
Zapraszamy serdecznie na zajęcia INTEGRALNEJ HATHA JOGI z elementami nada jogi (jogi dźwięku i rezonansu) dla dorosłych w dodatkowym miejscu w Płońsku.

Zajęcia prowadzone będą raz w tygodniu po dwie godziny:
– w czwartki od 19.30-21.30 w Szkole Językowej English Club (pierwsze spotkanie 20.10.2016)
Zajęcia są skierowane zarówno do początkujących jak i do osób, które już ćwiczyły jogę.
Koszt zajęć:
– 40zł przy jednorazowym wejściu (2 godz.)
– lub karnet miesięczny 8h za 120zł (30zł za 2 godz.)
Joga OM SHANTI to niezwykła okazja do zapoznania się z tym wszystkim, co joga może zaoferować.

Zajęcia poprowadzi Piotr Starski – certyfikowany nauczyciel jogi z wiedzą i doświadczeniem wyniesionym z wielu różnych szkół jogi na świecie oraz terapeuta dźwiękiem mis i gongów himalajskich.

Kurs oparty jest o materiały renomowanych szkół międzynarodowych, m. in. Agama Yoga i Hridaya Yoga. Więc nie będzie to tylko zwykła joga fitnesowa, ale i przedstawienie całej gamy możliwości jogi i różnych dyscyplin jogi w połączeniu z terapią dźwiękiem. Joga to nie tylko przyjmowanie różnych pozycji ciała (asan), ale i cała filozofia życia, pozytywne kształtowanie charakteru, praktyka koncentracji, medytacji, techniki oczyszczające, uzdrawiające, energetyzujące, dieta jogiczna, etyka, relaksacja z wykorzystaniem harmonizującego dźwięku.

Dowiedz się, co niezwykłego jest w tej starożytnej nauce, że zainteresował się nią Albert Einstein, Nikola Tesla i wielu innych sławnych ludzi? Dlaczego przetrwała tysiące lat i jest źródłem radości, optymizmu, zdrowia, determinacji, szlachetności, empatii, koncentracji, witalności itp. dla tysięcy ludzi na całym świecie?

Więcej informacji o jodze OM Shanti i instruktorze na stronie www.omshantijoga.pl, u Piotra Starskiego pod nr. tel. 603588377 lub u organizatora zajęć p. Marzeny Niezabitowskiej-Kłosek w Szkole Językowej English Club.