Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej Studio i OM Shanti Joga zapraszają na kurs medytacji dla początkujących.

Simply Meditation to zestaw technik medytacyjnych znanych na całym świecie i rekomendowanych przez światowej renomy klinikę zajmującą się medycyną komplementarną – The Hale Clinic z siedzibą w Londynie.
Przyjdź i przekonaj się na czym polega wyjątkowość Simply Meditation.
Szczegóły w opisie wydarzenia 
Do zobaczenia 17 listopada w Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej Studio, ul 17 Stycznia 56a 

10:30 – 14.00

KURS MEDYTACJI DLA POCZĄTKUJĄCYCH

SIMPLY MEDITATION to zestaw łatwych lecz niezwykle skutecznych technik do samodzielnej praktyki.
Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą nauczyć się medytacji od podstaw, które pragną odzyskać kontrolę nad swoim życiem, odnaleźć wewnętrzny spokój i harmonię, źródło radości i pozytywnej energii.

Z a p r a s z a m y:
młodzież (od 12 r. ż.), studentów, kobiety w ciąży, seniorów, ludzi biznesu, … Osoby zestresowane, zapracowane, sfrustrowane natłokiem życiowych problemów, chcące bardziej efektywnie wykonywać powierzone im zadania.

SIMPLY MEDITATION uczy jak zapanować nad umysłem i emocjami, które zwykle kontrolują nasze życie. Redukuje stres. Poprawia koncentrację. Budzi intuicję. Nadaje codzienności zupełnie nową jakość, opartą na wewnętrznym spokoju. Stwarza przestrzeń, z której wyłania się odwaga, pewność siebie i pozytywne myślenie.

Już 5 – 15 min. codziennej praktyki SIMPLY MEDITATION może odmienić Twoje życie, uczynić je bardziej radosnym i spełnionym 🙂

W ramach kursu otrzymacie:
– podręcznik oraz pomoce do praktyki
– możliwość bezpłatnego powtarzania szkolenia
– zaproszenie na bezpłatne sesje medytacyjne

Inwestycja:
– 150 zł

Informacje i rejestracja:
e-mail: aga.starska@wp.eu
tel.: +48 502 822 866

Zajęcia poprowadzi:
AGNIESZKA STARSKA
Certyfikowany nauczyciel SIMPLY MEDITATION. Uczestniczka Silent Retreat – odosobnień medytacyjnych organizowanych przez szkolę medytacji Hridaya Yoga w Tajlandii. Certyfikowany nauczyciel jogi dla dzieci, absolwentka szkół jogi w Indiach, Tajlandii i USA.
Prywatnie wege-mama, miłośniczka spacerów i pozytywnej energii.