Zapraszamy na koncert relaksacyjny w niedzielę, 19 marca 2017.

Okazja do wejścia w głębszą relaksację i zregenerowanie swojego ciała w przyjemny, a zarazem wyjątkowo skuteczny sposób. Uczestnicy leżąc w wygodnych pozycjach, poddają się harmonizującemu działaniu fali dźwiękowej, która usuwa zmęczenie, regeneruje oraz odświeża ciało i umysł. Odpowiednio dobrane, delikatne i odprężające tony mis i gongów wprowadzają w stan swoistego półsnu, zapewniając głębokie odprężenie, harmonizację oraz wyciszenie.
Don Conreaux, jeden z mistrzów gongu i twórców terapii gongami podsumował tego typu koncert następująco: „Gong w dzisiejszych czasach jest czymś wspaniałym, bo jest w stanie zmyć wiele blokad, wiele podświadomych, negatywnych wspomnień. W pewien sposób oczyszcza drogę do tego, by dana osoba mogła myśleć klarownie, by czuła, że jest pełna energii i by miała swobodę dokonywania wyborów, których chce w swoim życiu…”

Koncert przeprowadzi Piotr Starski, uczeń Dona Conreaux i Toma Czartoryskiego, twórca projektu Gongi Pokoju i założyciel klubu jogi OM Shanti w Ciechanowie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny na nasz salonowy numer 236912157. Ilość miejsc ograniczona.
Cena 35 zł za ok 1,5 godz.
Zapraszamy

Dla własnej wygody prosimy przynieść ze sobą matę i dwa koce (jeden do przykrycia i jeden pod spód na matę oraz poduszkę pod głowę).