Zapraszamy na koncert relaksacyjny „Dźwięki Himalajów” z gongami i misami tybetańskimi w wykonaniu Piotra Starskiego w COEK 'Studio’ w Ciechanowie, „Domek nad wodą”, ul. 17 Stycznia 56 A, 3 luty w godzinach 18:00 – 19:30.

Dźwięki mis i gongów tybetańskich zapewniają relaks, dobre samopoczucie, lepsze zdrowie. Działają na ciało, duszę i umysł. Pierwotne dźwięki oczyszczają z toksyn, uwalniają od lęków, odstresowywują, zwiększają siły witalne, regenerują komórki, budzą wiarę w siebie, wspomagają proces uczenia, rozbudzają intuicję, wyzwalają twórcze inspiracje, przenoszą w inne, pozytywne światy. Gong wytwarza najsilniej rezonujący dźwięk ze wszystkich dźwięków odkrytych kiedykolwiek przez człowieka. Powstał wiele tysięcy lat temu.

Podczas sesji dźwiękowej gongi i misy emitują wibracje z całego spektrum dźwięków, a harmoniczne tony wprowadzają nasz mózg i całe ciało w stan głębokiego relaksu. Instrumenty te wydają nie tylko dźwięki słyszalne dla naszego ucha, ale również te wyczuwalne tylko przez nasze ciało.

Poddając się fali dźwięku organizm wchodzi w rezonans z dźwiękiem w takim stopniu, że pobudzone zostają zakończenia nerwowe naszych mięśni, stawów, kości i tkanek. Przenikając przez wszystkie organy wewnętrzne ten harmonizujący dźwięk przywraca ich pierwotną równowagę energetyczną. Jego wibracja regeneruje organizm.

Koncertu słuchamy w pozycji leżącej z zamkniętymi oczami na karimacie, dookoła rozstawionych instrumentów i przez ok. 1 godz. poddając się fali dźwięku i wibracji.

Piotr Starski – terapeuta dźwiękiem i nauczyciel jogi w klubie OM Shanti Joga (www.omshantijoga.pl), twórca projektu „Gongi Pokoju”, gra na gongach, misach tybetańskich i innych instrumentach archaicznych od wielu lat. Teraz po krótkiej przerwie ponownie zagra w ramach projektu.

Proszę przynieść ze sobą matę, koc do przykrycia (ewentualnie jeden dodatkowy do zmiękczenia maty) i małą poduszkę pod głowę.

Koszt (inwestycja) – 40zł (bilety na miejscu w sekretariacie)
Zapisy/ kontakt
Piotr Starski tel. 603588377 lub poprzez Facebook