Zapraszamy 24 marca o godz. 18.00 do COEK Studio w Ciechanowie na kolejną sesję głębokiej relaksacji i dźwiękoterapii „Dźwięki Himalajów” z gongami i misami himalajskimi w wykonaniu Piotra Starskiego.

Dźwięki mis i gongów himalajskich zapewniają relaks, dobre samopoczucie, lepsze zdrowie. Działają na ciało, duszę i umysł. Pierwotne dźwięki oczyszczają z toksyn, uwalniają od lęków, odstresowywują, zwiększają siły witalne, regenerują komórki, budzą wiarę w siebie, wspomagają proces uczenia, rozbudzają intuicję, wyzwalają twórcze inspiracje, przenoszą w inne, pozytywne światy. Gong wytwarza najsilniej rezonujący dźwięk ze wszystkich dźwięków odkrytych kiedykolwiek przez człowieka. Powstał wiele tysięcy lat temu.

Podczas sesji dźwiękowej gongi i misy emitują wibracje z całego spektrum dźwięków, a harmoniczne tony wprowadzają nasz mózg i całe ciało w stan głębokiego relaksu. Instrumenty te wydają nie tylko dźwięki słyszalne dla naszego ucha, ale również te wyczuwalne tylko przez nasze ciało.

Poddając się fali dźwięku organizm wchodzi w rezonans z dźwiękiem w takim stopniu, że pobudzone zostają zakończenia nerwowe naszych mięśni, stawów, kości i tkanek. Przenikając przez wszystkie organy wewnętrzne ten harmonizujący dźwięk przywraca ich pierwotną równowagę energetyczną. Jego wibracja regeneruje organizm.

Koncertu słuchamy w pozycji leżącej z zamkniętymi oczami na karimacie lub materacu, przed rozstawionymi instrumentami i przez ok. 1 godz. poddajemy się fali dźwięku i wibracji.

PRZECIWWSKAZANIA do uczestnictwa w koncercie:
– osoby z rozrusznikiem serca
– kobiety w ciąży
– osoby chore na epilepsję

Piotr Starski – terapeuta dźwiękiem i nauczyciel jogi w klubie wellness OM Shanti (www.omshantijoga.pl), uczeń Dona Conreaux i Paramahamsy Vishwanandy, twórca projektu „Gongi Pokoju”, gra na gongach, misach himalajskich i innych instrumentach archaicznych od wielu lat.

Dla własnego komfortu proszę przynieść ze sobą miekką matę, koc do przykrycia (a jeszcze lepiej śpiwór i jeden dodatkowy koc na matę) oraz małą poduszkę pod głowę.

Ilość miejsc ograniczona

Koszt (inwestycja) – 40zł
Kontakt Piotr Starski
Rejestracja poprzez maila mantre@wp.pl lub telefonicznie/sms tel 603588377

Dźwięki Himalajów Koncert COEK++