Zapraszamy do COEK Studio w Ciechanowie na kolejną sesję głębokiej relaksacji i dźwiękoterapii „Dźwięki Himalajów” z gongami i misami himalajskimi.

Dźwięki mis i gongów himalajskich zapewniają relaks, dobre samopoczucie, lepsze zdrowie. Działają na ciało, duszę i umysł. Pierwotne dźwięki oczyszczają z toksyn, uwalniają od lęków, odstresowywują, zwiększają siły witalne, regenerują komórki, budzą wiarę w siebie, wspomagają proces uczenia, rozbudzają intuicję, wyzwalają twórcze inspiracje, przenoszą w inne, pozytywne światy. Gong wytwarza najsilniej rezonujący dźwięk ze wszystkich dźwięków odkrytych kiedykolwiek przez człowieka. Powstał wiele tysięcy lat temu.

Podczas sesji dźwiękowej gongi i misy emitują wibracje z całego spektrum dźwięków, a harmoniczne tony wprowadzają nasz mózg i całe ciało w stan głębokiego relaksu. Instrumenty te wydają nie tylko dźwięki słyszalne dla naszego ucha, ale również te wyczuwalne tylko przez nasze ciało.

Poddając się fali dźwięku organizm wchodzi w rezonans z dźwiękiem w takim stopniu, że pobudzone zostają zakończenia nerwowe naszych mięśni, stawów, kości i tkanek. Przenikając przez wszystkie organy wewnętrzne ten harmonizujący dźwięk przywraca ich pierwotną równowagę energetyczną. Jego wibracja regeneruje organizm.

Koncertu słuchamy w pozycji leżącej z zamkniętymi oczami na karimacie lub materacu, przed rozstawionymi instrumentami i przez ok. 1 godz. poddajemy się fali dźwięku i wibracji.

PRZECIWWSKAZANIA do uczestnictwa w koncercie:
– osoby z rozrusznikiem serca
– kobiety w ciąży
– osoby chore na epilepsję

Piotr Starski – terapeuta dźwiękiem i nauczyciel jogi w klubie wellness OM Shanti (www.omshantiwellness.eu), uczeń Dona Conreaux i Paramahamsy Vishwanandy, twórca projektu „Gongi Pokoju”, gra na gongach, misach himalajskich i innych instrumentach archaicznych od wielu lat.

Dla własnego komfortu proszę przynieść ze sobą miekką matę, koc do przykrycia (a jeszcze lepiej śpiwór) oraz małą poduszkę pod głowę.

Ilość miejsc ograniczona

Inwestycja w siebie – 40zł
Kontakt Piotr Starski
Rejestracja poprzez maila mantre@wp.pl lub telefonicznie/sms tel 603588377